header image
Start arrow Konkursy arrow Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej arrow Szkolne Eliminacje do XV edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej
Szkolne Eliminacje do XV edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej Drukuj
środa, 18 październik 2017
201710-Eliminacje-szkolne-PKPO
We wtorek 17 października odbyły się szkolne eliminacje do XV edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Spośród wszystkich zgłoszonych uczestników jury udało się wyłonić trzech reprezentantów ZS, którzy przystąpią do finału konkursu w piątek 20 października. A są to: Beata Koladyńska (Britney Spears "Everytime"), duet Maja Chełstowska i Maja Sadowska (Little "Do you know") i duet Julia Pielech i Karol Wróbel (Shawn Mendes "Stitches"). Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie
Nasza Szkoła również przyłączyła się do akcji. Każdy chętny uczeń oraz pracownik mógł sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia w teście przygotowanym przez nauczycieli: Joanna Majewska, Tomasz Tuniewicz oraz Mariusz Mackiewicz. 66 osób przystąpiło do egzaminu, najlepszymi okazali się: Arkadiusz Krasa, Paweł Kowalski, Maciej Woźnowski, Michał Tyszecki, Maciej Korostyński, Adriana Tkaczyk, Radosław Buczyk – zdobywając 95% poprawnych wyników.
201710-Eliminacje-szkolne-PKPO
 
201710-Eliminacje-szkolne-PKPO
201710-Eliminacje-szkolne-PKPO
 
201710-Eliminacje-szkolne-PKPO
 
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.