header image
Start
Samorząd Uczniowski Drukuj
piątek, 20 październik 2017
Dnia 17 października 2017 roku odbyło się spotkanie trójek klasowych w celu wyboru nowych kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Obecny samorząd w składzie: Michał Tyszecki (przewodniczący), Ola Gronkowska (zastępca), Iza Mońska (Skarbnik) i Ola Szczepańska (sekretarz) to uczniowie klas trzecich, zatem ich kadencja dobiegła końca. Bardzo dziękuję Wam za niezwykle sympatyczną atmosferę i efektywną współpracę, Wasze umiejętności i świeże pomysły. Do nowego Samorządu zostali zgłoszeni następujący kandydaci: Asia Grzyb - kl. IIb LO, Ola Przystasz - kl.IIc LO, Weronika Zielińska - kl. IIa LO, Grzegorz Hinz - kl.IIa LO, Maciej Klusek - kl.II Technikum.
Wybory Samorządu Szkolnego odbędą się we wtorek 24 października na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej.
Opiekun SU - Monika Kozakiewicz
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
14 Grudnia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor,
Spirydion
Do końca roku zostało 18 dni.