header image
Start arrow Konkursy arrow Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej arrow Laureaci XV PKPO 2017
Laureaci XV PKPO 2017 Drukuj
poniedziałek, 23 październik 2017
201710-PKPO
W piątek 20 października w auli Zespołu Szkół w Pasłęku odbyła się XV Edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej pod honorowym patronatem starosty elbląskiego Macieja Romanowskiego. Organizatorem konkursu było Towarzystwo Przyjaciół LO w Pasłęku. Do rywalizacji stanęli wykonawcy ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych m.in. z Pasłęka, Młynar, Ornety, Lubomina, Gronowa Elbląskiego, Elbląga i Dobrego, którzy wykonywali piosenki w języku angielskim i rosyjskim. Jury w składzie: Marek Murdzia, Wojciech Haza, Tomasz Dymlang i Elżbieta Czerska postanowiło przyznać nagrody następującym wykonawcom:
w kategorii zespoły I miejsce zajął zespół "Jagiełłki" z Gimnazjum nr 1 w Pasłęku, a wyróżnienie powędrowało do zespołu "Lawa" z Młynar; w kategorii duety-gimnazja I m. zajęły Kamila Markisz i Anita Pryt z Gimnazjum nr 1 w Pasłęku, a wyróżnienie otrzymały Wiktoria Basarab i Weronika Kucej z Gimnazjum w Dobrym; w kategorii duety-szkoły średnie I m. zajęli uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu Szymon Czyżewski i Kornelia Skrobotun, wyróżnieni zostali Łukasz Wróbel i Julia Pielech z Zespołu Szkół w Pasłęku oraz indywidualnie Adrian Albrecht z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu; w kategorii soliści-gimnazja I m. zajęła Paulina Trojan z Zespołu Szkół w Lubominie, a wyróżniono Oktawię Bernaś z Gimnazjum nr 2 w Ornecie; w kategorii soliści-szkoły średnie I m. zajęła Natalia Więckiel z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ornecie, a wyróżniono Urszulę Spychalską z Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu; nagroda publiczności powędrowała natomiast do uczennicy IV LO w Elblągu Marceliny Laskiewicz. Nagrody wręczyła wicedyrektor szkoły Katarzyna Panimasz. Imprezę prowadzili Patrycja Adamczyk i Michał Tyszecki, nad sprzętem czuwali Mateusz Kołosowski i Maciej Piotrak, za bezpieczeństwo i organizację odpowiadali uczniowie kl. II c wraz z nauczycielami Zespołu Szkół w Pasłęku i członkami TPLO w Pasłęku.

zdjęcia w naszej galerii foto

Prezes TPLO w Pasłęku, Tomasz Rozenbajgier
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
14 Grudnia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor,
Spirydion
Do końca roku zostało 18 dni.