header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Logistycy na Targach Pracy w Ostródzie
Logistycy na Targach Pracy w Ostródzie Drukuj
wtorek, 28 listopad 2017
201710_targi_pracy
Dnia 21 listopada 2017 roku uczniowie kasy pierwszej, drugiej i czwartej technikum logistycznego z Zespołu Szkół w Pasłęku uczestniczyli w Targach Pracy w Ostródzie oraz konferencji Pracuj Plus. Patronat nad wydarzeniem objął Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Były to pierwsze Targi Pracy zrzeszające wielu pracodawców z województwa warmińsko-mazurskiego, poszukujący pracowników do swoich firm.
Podczas targów uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertami prac takich firm jak: Michelin Polska S.A., Jerimo Martins Polska S.A., Ikea Industry Lubawa, Tymbark-MWS Odział Olsztynek, AXA Polska S.A., OSI Food Solutions Poland Sp. Z o.o., Wagon Service Ostróda Sp. Z o.o., F.H. Castor, Model-Art. Sp. z o.o., Szynaka Meble Sp. z o.o., Ostróda Yacht Sp. z o.o. Podczas targów miało także swoje stanowisko doradztwo zawodowe, na którym pracownicy Urzędu Pracy w Olsztynie udzielali informacji jak napisać CV, jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz zweryfikować swoje kwalifikacje zawodowe. Takie wyjazdy edukacyjne są bardzo cennym dla młodzieży doświadczeniem, gdyż dają wskazówki jak dobrze znaleźć pracę oraz dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Agnieszka Wojczys
201710_targi_pracy
 
201710_targi_pracy
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
25 Stycznia 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Miłosz, Miłowan,
Miłowit, Paweł,
Tatiana, Tacjanna
Do końca roku zostało 342 dni.