header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Wszystkie dzieci Mikołaja kochają...
Wszystkie dzieci Mikołaja kochają... Drukuj
czwartek, 07 grudzień 2017
20171206-Mikołajki-w-Przedszkolu
"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają..."
6 grudnia wszystkie dzieci w Przedszkolu Samorządowym numer 2 czekały na niezwykłego gościa. Już od samego rana przedszkolaki pytały, kiedy będzie Mikołaj. Na jego cześć każde dziecko włożyło na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę. O godzinie 10:00 rozbrzmiało donośne "hou, hou, hou" i przybył niezwykły gość z Laponii w towarzystwie Śnieżynek. Było to wyjątkowe spotkanie, bo w rolę Mikołaja i jego pomocników wcielili się wolontariusze z liceum i technikum, którzy przygotowali zabawy, konkursy i pląsy.
Przedszkolaki z zainteresowaniem brały udział w spotkaniu, lecz najważniejszym i najbardziej oczekiwanym momentem było poszukiwanie prezentów. Pomimo braku białego puchu, gość z Laponii przybył na czas. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili.
Dorota Ćwik - opiekun wolontariuszy
20171206-Mikołajki-w-Przedszkolu
 
20171206-Mikołajki-w-Przedszkolu
20171206-Mikołajki-w-Przedszkolu
 
20171206-Mikołajki-w-Przedszkolu
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
12 Lipca 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Euzebiusz,
Feliks, Henryk, Jan
Gwalbert, Paweł,
Piotr, Tolimir,
Weronika
Do końca roku zostało 173 dni.