header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow WOŚP - przygotowania w toku
WOŚP - przygotowania w toku Drukuj
poniedziałek, 11 grudzień 2017
201712-WOSP
26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r., a jest on poświęcony wyrównywaniu szans w leczeniu noworodków. Pasłęcki Sztab WOŚP, który już po raz trzeci organizuje Zespół Szkół w Pasłęku, przygotowuje się do tego wydarzenia już od miesiąca. Zakończyliśmy nabór do grupy wolontariuszy kwestujących, a obecnie pracujemy nad programem imprez towarzyszących. Styczniowy finał WOŚP będzie dwudniowy – w sobotę 13 stycznia w godzinach 16:00-19:00 odbędzie się Maraton Zumby pod kierunkiem pana Marcina Wierzbickiego, a drugiego dnia w niedzielę od godz. 15:00 kolejna część atrakcji.
O godz. 16:00 tego dnia zaplanowano tradycyjną licytację fantów zgromadzonych przez Sztab. Już dziś apelujemy do wszystkich Państwa, a szczególnie pasłęckich przedsiębiorców o przynoszenie do Zespołu Szkół dowolnych przedmiotów, zabawek, pluszaków, przebrań, własnoręcznie wykonanych prac, karnetów, biletów itd., które moglibyśmy zlicytować w Państwa imieniu. Ponadto pragniemy poinformować, że podobnie jak w latach ubiegłych, kwesta WOŚP odbywać się będzie także w okolicznych miejscowościach i tradycyjnie prowadzić ją będą Państwo Kulesza z synkiem Adasiem. Szczegółowy harmonogram zaprezentujemy w styczniu. Zapraszamy wszystkich, aby przyłączyli się do akcji.
Sztab WOŚP w Pasłęku
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.