header image
Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Drukuj
piątek, 15 grudzień 2017
201712-Olimpiada-o-bezpieczeństwie
W piątek 8 grudnia w Olsztynie odbyły się wojewódzkie eliminacje II edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Do tego etapu zakwalifikowało się czterech uczniów z Zespołu Szkół w Pasłęku: Mateusz Kołosowski, Maciej Piotrak, Grzegorz Hintz i Jakub Aleksandrowicz, a drużyna przygotowywana była przez p. Tadeusza Gębarowskiego. Uczniowie rozwiązywali test zawierający 40 pytań dotyczących historii Paktu Północno-Atlantyckiego NATO. Do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu przyszłego roku w Warszawie zakwalifikowali się Mateusz Kołosowski i Maciej Piotrak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
201712-Olimpiada-o-bezpieczeństwie
 
201712-Olimpiada-o-bezpieczeństwie
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.