Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Drukuj
piątek, 15 grudzień 2017
201712-Olimpiada-o-bezpieczeństwie
W piątek 8 grudnia w Olsztynie odbyły się wojewódzkie eliminacje II edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Do tego etapu zakwalifikowało się czterech uczniów z Zespołu Szkół w Pasłęku: Mateusz Kołosowski, Maciej Piotrak, Grzegorz Hintz i Jakub Aleksandrowicz, a drużyna przygotowywana była przez p. Tadeusza Gębarowskiego. Uczniowie rozwiązywali test zawierający 40 pytań dotyczących historii Paktu Północno-Atlantyckiego NATO. Do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu przyszłego roku w Warszawie zakwalifikowali się Mateusz Kołosowski i Maciej Piotrak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
201712-Olimpiada-o-bezpieczeństwie

23 Października 2018