header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Konkurs kulinarny w Zespole Szkół w Pasłęku
Konkurs kulinarny w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 18 grudzień 2017
201712-Świąteczne-Warsztaty
W poniedziałek 11 grudnia 2017 r. młodzież z Technikum Hotelarskiego wzięła udział w VI Szkolnym Konkursie Kulinarnym "Świąteczne klimaty". Do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów, którzy przygotowali potrawy, nawiązujące do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Opierały się one na polskich i światowych przepisach, więc prezentowały wyjątkowe smaki i zapachy kuchni światowej. W tym roku Komisja konkursowa oddała prawo wyłonienia zwycięzców samym uczniom, którzy wybierali najsmaczniejszą potrawę. Konkurs obejmował wszystkie kategorie dań, od gorących przystawek po słodkie i wytrawne desery.
201712-Świąteczne-Warsztaty
Komisja uczniowska najwyżej oceniła wyrazistą w smaku potrawę Piotra Kraszkiewicza i Kamila Stefańskiego z IV klasy. Nawiązywała ona do tradycji świątecznej kuchni Meksyku. Na wyróżnienie zasłużyły wszystkie pozostałe potrawy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom z IV klasy: Patrycji Wójcik i Emilowi Makule, Natalii Siemionowskiej i Aleksandrze Zylbert, Roksanie Jóźko i Sylwii Wytrwał. Uczniowie przygotowywali swoje potrawy w szkolnej pracowni technologii żywienia pod opieką pani Aleksandry Szymańskiej, zaś ich prezentacja i degustacja odbyła się w sali obsługi konsumenta. Wszyscy uczestnicy i organizatorzy serdecznie dziękują Radzie Rodziców, która sponsorowała nagrody i Komisji konkursowej: paniom Katarzynie Panimasz, Elżbiecie Wasiuk, Aleksandrze Szymańskiej oraz panu Bogdanowi Szymańskiemu. Uczniowie Technikum Hotelarskiego składają najlepsze życzenia świąteczne wszystkim czytającym ten artykuł.
Bogdan Szymański
201712-Świąteczne-Warsztaty
 
201712-Świąteczne-Warsztaty
201712-Świąteczne-Warsztaty
 
201712-Świąteczne-Warsztaty
201712-Świąteczne-Warsztaty
 
201712-Świąteczne-Warsztaty
201712-Świąteczne-Warsztaty
 
201712-Świąteczne-Warsztaty
Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
eTwinning
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.