header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Zajęcia z botaniki na UWM
Zajęcia z botaniki na UWM Drukuj
wtorek, 19 grudzień 2017
201712-UWM-Olsztyn
W piątek 15 grudnia uczniowie klasy II o nachyleniu przyrodniczo-medycznym po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tym razem zajęcia dotyczyły budowy anatomicznej roślin, którą uczniowie badali na podstawie obserwacji mikroskopowych. W związku z tym oglądali trwałe preparaty tkanek cebuli, dyni i bobu, a także mieli okazję do samodzielnego wykonania preparatów m.in. z łodygi selera naciowego.
Warsztaty przygotowane przez panią dr Annę Źróbek-Sokolnik były niezwykle ciekawe i bardzo cenne dla młodych przyrodników, gdyż pozwoliły utrwalić treści poznane na lekcjach biologii. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu zajęcia w murach uczeni wyższej.
201712-UWM-Olsztyn
 
201712-UWM-Olsztyn
201712-UWM-Olsztyn
 
201712-UWM-Olsztyn
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
25 Maja 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.