Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Wieczornica w Placówce "Orle Gniazdo"
Wieczornica w Placówce "Orle Gniazdo" Drukuj
czwartek, 21 grudzień 2017
201712-Wieczornica-Orle-Gniazdo
W czwartek 14 grudnia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej "Orle Gniazdo" w Marwicy miała miejsce uroczysta wieczornica, w której wzięli udział wolontariusze SKW przy Zespole Szkół wraz z dyrektorem panią Elżbietą Wasiuk i p.Beatą Łuczyńską-Pyra oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się p.Zbigniew Lichuszewski, Wicestarosta Powiatu Elbląskiego oraz przedstawiciele sponsorów od lat wspierających działalność placówki.
Był to czas refleksji, podziękowań za wzajemną współpracę i zaangażowanie. Szczególne wyrazy wdzięczności padły z ust dyrektora placówki p. Leszka Czyżewskiego. Skierowane były one do wszystkich tych, którym nie jest obcy los podopiecznych "Orlego Gniazda". Nie obyło się także bez występu artystycznego, w którym udział wzięli wychowankowie Placówki. Atmosfera spotkania była iście świąteczna, a to dzięki utalentowanym uczniom ZS – Poli Gracz i Łukaszowi Wróblowi, którzy umilili wszystkim wieczór grając kolędy. Tak pięknie spędzony czas to zaledwie początek nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
201712-Wieczornica-Orle-Gniazdo

19 Stycznia 2018