header image
Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Co u hotelarzy? X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej w Gdyni
Co u hotelarzy? X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej w Gdyni Drukuj
czwartek, 11 styczeń 2018
201801_olimpiada_hotel
W dniu 08.01.2018 r. w 246 szkołach w Polsce kształcących technika hotelarstwa podzielonych na dziewięć okręgów odbyły się eliminacje w II etapie dziesiątej edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Wzięli w nich udział zwycięzcy szkolnych eliminacji ze szkół hotelarskich z całej Polski. W naszym regionie do konkursu przystąpiły 22 szkoły z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Zespół Szkół w Pasłęku reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych Bartłomiej Korzeniowski z klasy III i Daniel Gajdarenko z klasy I Technikum Hotelarskiego.
201801_olimpiada_hotel
Eliminacje okręgowe II etapu dla województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego odbyły się w Gdyni. Temat przewodni tegorocznej olimpiady to "Nietypowe obiekty noclegowe". Przed uczestnikami do rozwiązania był test składający się z 60 pytań, sprawdzających wiedzę hotelarską. Do III etapu Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej kwalifikują się osoby, które z uzyskają minimum 75% punktów z testu ze wszystkich okręgów. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali w Gdyni wysoki poziom wiadomości i umiejętności hotelarskich. Trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów. Serdecznie dziękuję naszym uczniom i nauczycielom za dodatkową pracę i wysiłek podjęty podczas przygotowań.
Aleksandra Szymańska
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.