header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Co u hotelarzy? Graliśmy dla WOŚP
Co u hotelarzy? Graliśmy dla WOŚP Drukuj
czwartek, 18 styczeń 2018
201801_wosp_hotel
Tak jak wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku, tak i uczniowie Technikum Hotelarskiego w ZS w Pasłęku grali na rzecz WOŚP. W niedzielę 14 stycznia mieliśmy zaszczyt pomagać wolontariuszom i gościć ich w naszym hotelu. Naszym zadaniem było przygotowanie gorących napojów i posiłków dla wszystkich kwestujących. Drzwi "Naszego Hotelu" były otwarte dla wszystkich chętnych.
Miło było gościć Orkiestrę z Zielonki Pasłęckiej, Panie z Uniwersytetu III Wieku, szkolnych organizatorów i wszystkich, którzy "grali dla Orkiestry". W tym roku za kuchnię i obsługę odpowiedzialni byli uczniowie klasy trzeciej technikum: Aleksandra Złamańczuk, Gabriella Altavilla, Oliwia Słowik, Bartłomiej Korzeniowski, Patrycja Litwin, Ewa Moląg oraz ich opiekunowie Aleksandra i Bogdan Szymańscy. Dziękujemy panu Tomaszowi Rozenbajgierowi za zaangażowanie w zorganizowanie imprezy. Za rok też gramy.
201801_wosp_hotel
 
201801_wosp_hotel
201801_wosp_hotel
 
201801_wosp_hotel
201801_wosp_hotel
 
201801_wosp_hotel
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
21 Lutego 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.