header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow WOŚP - podziękowania
WOŚP - podziękowania Drukuj
poniedziałek, 29 styczeń 2018
Równo dwa tygodnie temu 14 stycznia 2018 r. organizowany był 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków, do którego przyłączyła się społeczność Pasłęka i okolic. Dwudniowe imprezy towarzyszące i zaangażowanie wielu ludzi spowodowało, iż pobity został ubiegłoroczny wynik i zebrano ponad 36 tysiące złotych. Nadszedł zatem czas na podziękowania wszystkim tym, którzy wsparli działania Sztabu finansowo, materialnie i osobowo, a lista dobroczyńców jest długa. Pragnę zatem z całego serca podziękować:
- 35 wolontariuszom kwestowym, ich rodzinom i przyjaciołom, w tym szczególnie paniom z Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku;
- Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom Zespołu Szkół w Pasłęku za pracę w Sztabie, słodkości na sprzedaż;
- Staroście Elbląskiemu Maciejowi Romanowskiemu, Burmistrzowi Pasłęka Wiesławowi Śniecikowskiemu, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Pasłęku Edwardowi Skalijowi za pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowywania Finału;
- Marcinowi Wierzbickiemu, który zorganizował wspaniały Maraton Zumby i miał ogromny wkład w przebieg całego Finału WOŚP;
- Dyrekcji, nauczycielom, uczniom/przedszkolakom/uczestnikom i rodzicom Przedszkola Samorządowego nr 1 w Pasłęku, Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku (szczególnie Samorządowi Uczniowskiemu z opiekunem), Środowiskowemu Domu Samopomocy w Rzecznej za przekazanie wspaniałych fantów i wypieków do sprzedaży, występy oraz pomoc techniczną;
- prezesowi i pracownikom Szpitala Powiatowego w Pasłęku za wsparcie, fanty i działania prozdrowotne w czasie Finału;
- pasłęckiej policji za omówienie zasad bezpieczeństwa wolontariuszom i dodatkowe patrole na terenie miasta;
- Braniewsko-Pasłęckiemu Bankowi Spółdzielczemu w Pasłęku, Spółdzielni Mleczarskiej w Pasłęku, Studiu "Gwiazdka", placówce Getin Noble Bank w Pasłęku, sklepowi "Konkurencja" z Pasłęka, portalowi www.poranabuty.pl, sklepowi "Lewiatan" z Pasłęka, Kosmeterii Pasłęk i GR ProMed za wsparcie finansowe Maratonowi Zumby;
- pani Renacie Kłysz Dom weselny "Zacisze", pani Małgorzacie Lutomskiej "Bar Egipt Kebab" i sklep "ABC", pani Danucie Mularczyk "Bar pod Bramą" i pani Annie Żytkiewicz-Szymańskiej Restauracja "Boston" za nakarmienie naszych wolontariuszy;
- pani Marii Stelmaczonek Dom Handlowy "Elvis" za pomoc rzeczową;
- firmie "KRAM" z Pasłęka za pomoc rzeczową przy organizacji kawiarenki;
- panu Piotrowi Grabarczykowi, Magdalenie Kasperowicz oraz Paulinie i Adamowi Chylińskim za przekazanie przedmiotów uzyskanych od celebrytów i instytucji kultury;
- Orkiestrze Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Zielonki Pasłęckiej, Studio Energy Fitness Pasłęk Agnieszki Lejman, Hipnotic Power Dance Piotra Beńko, rodzinie Draganów za występy sceniczne;
- Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Wsi Aniołowo, Stowarzyszeniu Niepoprawnych Optymistów Krasina, Kole Pszczelarzy "Bartnik" z Pasłęka, pani Renacie Mackiewicz www.pieguskowakuchnia.pl za wspaniałe wyroby, które sprzedano podczas Finału;
- Pizzerii "Diablo" z Pasłęka, pani Agnieszce Koroś (biomasaże) i Gabinetowi Rehabilitacyjnemu ProMed pani Magdaleny Silko za przekazanie voucherów i karnetów;
- państwu Jolancie Ignatowicz, Irenie Wiczyńskiej, Lidii Śliwka, Wojciechowi Przybyłowskiemu (Lombard "Sknerus"), Markowi Kamińskiemu (KM Studio), Hani Kowalczyk i Dorocie Dragan za przekazanie fantów;
- właścicielowi Smażalni "Okoń" za inicjatywę przyłączenia się do WOŚP i kwestę na terenie restauracji;
- Redakcji "Głosu Pasłęka" za patronat medialny i misia;
- wszystkim mieszkańcom Pasłęka i okolic za wsparcie akcji i miłe przyjęcie wolontariuszy.
Szef Sztabu Tomasz Rozenbajgier
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
16 Lipca 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy,
Eustachiusz, Faust,
Maria Magdalena,
Marika, Ostap, Ruta,
Stefan
Do końca roku zostało 169 dni.