Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Wycieczka do Fabryki Mebli Wójcik
Wycieczka do Fabryki Mebli Wójcik Drukuj
poniedziałek, 05 marzec 2018
201803-Wójcik
W czwartek 1 marca 2018 r. uczniowie klasy pierwszej technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do FABRYKI MEBLI WÓJCIK w Elblągu. Fabryka Mebli Wójcik powstała z małego zakładu stolarskiego, a obecnie jest jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie warmińsko-mazurskim, które obecnie posiada trzy nowoczesne zakłady wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. Pracuje w nich obecnie ponad 1600 osób. Pracownicy bardzo zaangażowani są w rozwój produktu i obsługę klienta, zaś właściciele kładą bardzo duży nacisk na szkolenia i rozwój młodej kadry pracowniczej.
201803-Wójcik
Podczas wycieczki uczniowie od strony praktycznej mieli możliwość przeanalizowania organizacji systemu produkcyjnego. Naszą wycieczkę edukacyjną rozpoczęliśmy od zwiedzenia centrum logistycznego przy ulicy Mazurskiej. Magazyn wyposażony jest w wysokiej klasy wyposażenie magazynowe oraz środki transportu wewnętrznego, korzysta z systemu zarządzania magazynem WMS, który zwiększa wydajność przedsiębiorstwa, usprawnia logistykę oraz wzrost wydajności obsługi magazynowej. Ostatnim punktem wycieczki była Żuławska Fabryka Mebli, najnowsza inwestycja z 2014 r.
A. Wojczys

14 Grudnia 2018