Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS na targach Akademia 2018
Uczniowie ZS na targach Akademia 2018 Drukuj
poniedziałek, 19 marzec 2018
201803-Targi-Szkół
Humanistyczne, wojskowe, a może w Wielkiej Brytanii? Oferta studiów w Polsce i za granicą jest szeroka. W podjęciu decyzji, jaki kierunek wybrać pomóc mogą targi szkół wyższych. W poniedziałek 19 marca uczniowie ZS wzięli udział w największych w Polsce Północnej targach edukacyjnych. Kilkadziesiąt uczelni z całej Polski prezentowało swoją ofertę kształcenia na Targach Akademia zorganizowanych na Bałtyckim Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego. Przechadzając się korytarzami Wydziału Prawa i Administracji i odwiedzając kolejne stoiska można było porozmawiać ze studentami i poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące kierunków i specjalności. Ponadto na przyszłych maturzystów czekali również eksperci z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, którzy udzielali informacji o zmianach w egzaminie maturalnym.
201803-Targi-Szkół

15 Września 2019