header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS na targach Akademia 2018
Uczniowie ZS na targach Akademia 2018 Drukuj
poniedziałek, 19 marzec 2018
201803-Targi-Szkół
Humanistyczne, wojskowe, a może w Wielkiej Brytanii? Oferta studiów w Polsce i za granicą jest szeroka. W podjęciu decyzji, jaki kierunek wybrać pomóc mogą targi szkół wyższych. W poniedziałek 19 marca uczniowie ZS wzięli udział w największych w Polsce Północnej targach edukacyjnych. Kilkadziesiąt uczelni z całej Polski prezentowało swoją ofertę kształcenia na Targach Akademia zorganizowanych na Bałtyckim Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego. Przechadzając się korytarzami Wydziału Prawa i Administracji i odwiedzając kolejne stoiska można było porozmawiać ze studentami i poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące kierunków i specjalności. Ponadto na przyszłych maturzystów czekali również eksperci z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, którzy udzielali informacji o zmianach w egzaminie maturalnym.
201803-Targi-Szkół
 
201803-Targi-Szkół
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
29 Stycznia 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Franciszek Salezy,
Gilda, Hanna,
Walerian, Waleriana,
Waleriusz, Zdzisław
Do końca roku zostało 338 dni.