header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Egzamin zawodowy na 100% w ZS w Pasłęku
Egzamin zawodowy na 100% w ZS w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 26 marzec 2018
Piątek 23 marca to dzień dla nas wyjątkowy. Uczniowie klasy czwartej Technikum Hotelarskiego oraz Technikum Logistycznego otrzymali wyniki egzaminu zawodowego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 100% uczniów Technikum Hotelarskiego i 90% uczniów Technikum Logistycznego zdało ten jeden z najważniejszych w ich życiu egzaminów. Dzisiaj uczniowie otrzymali certyfikaty Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a już za miesiąc otrzymają dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego: technik hotelarstwa i technik logistyk. Jak widać ciężka praca uczniów oraz wysiłek nauczycieli przyniosły po raz kolejny niesamowite rezultaty. Jesteśmy z Was dumni.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.