header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Co u hotelarzy? Znamy wyniki egzaminu zawodowego.
Co u hotelarzy? Znamy wyniki egzaminu zawodowego. Drukuj
poniedziałek, 26 marzec 2018
201803-Hotelarze
23.03.2018 r. w Zespole Szkół w Pasłęku uczniowie klasy IV Technikum Hotelarskiego poznali wyniki drugiego egzaminu kwalifikacyjnego. Egzamin odbył się 10 i 11 stycznia 2018 r. Wyniki zadowoliły wszystkich zadających. 100% zdawalność egzaminów zawodowych stała się już naszą tradycją. Jestem upoważniony do złożenia podziękowań od nauczycieli, uczniom Technikum za ich wkład pracy w naukę i przygotowanie do egzaminu.
201803-Hotelarze
Teraz spokojnie uczniowie mogą przygotowywać się do matury, a po skończeniu szkoły dostaną dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe Technik Hotelarstwa. Większość uczniów zamierza uczyć się dalej rozpoczynając w październiku 2018 r. wybrane studia wyższe. Dla tych, którzy chcą pracować w branży hotelarskiej czeka ciekawa praca w obiektach hotelarskich w całej Europie, statkach pasażerskich i promach morskich. W imieniu klasy IV Technikum Hotelarskiego serdecznie dziękuję i składam podziękowania nauczycielom, którzy przygotowali ich do egzaminów zawodowych.
Bogdan Szymański
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.