Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Przemek Srebnik na poznańskich targach LOOK i beautyVISION
Przemek Srebnik na poznańskich targach LOOK i beautyVISION Drukuj
piątek, 30 marzec 2018
201803-Przemak-Srebrnik
W miniony weekend 24-25 marca na Międzynarodowych Poznańskich Targach miało miejsce spotkanie profesjonalistów z branży fryzjersko-kosmetycznej oraz fanów najnowszych kosmetyków i akcesoriów. Przemek Srebnik, uczeń trzeciej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy Zespole Szkół w Pasłęku odniósł po raz kolejny niebywały sukces i pokazał jak wieli ma talent.
Na Scenie Głównej wystąpili światowi styliści fryzur w tym znany z telewizji Maciej Maniewski. Jednocześnie na targach odbyły się liczne szkolenia dla profesjonalistów. W ciągu tych dwóch dni odbyły się konkursy dla fryzjerów z całej Polski. Uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, dynamiką i adaptacją stylizacji do urody modeli.
201803-Przemak-Srebrnik
Jednym z najpopularniejszych konkursów rokrocznie okazuje się być KREATOR. W jego konkurencjach fryzjerzy zachęcani są do wyjścia poza popularne stylizacje i tworzenie własnych autorskich uczesań. To nie są tradycyjne fryzury to już jest sztuka. W niekonwencjonalnych upięciach modelek jednym z elementów miał być sznurek, będący inspiracją do artystycznych fryzur. W tym roku Przemek zajął 14 miejsce w Polsce w temacie art&hair. Rok temu z fryzurą w temacie męskim gotyk był czwarty w Polsce. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach.

23 Października 2018
Ignacy, Iga,