header image
Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej - po raz drugi
Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej - po raz drugi Drukuj
poniedziałek, 09 kwiecień 2018
201804-Turniej-Siatkówki
W czwartek 5 kwietnia 2018r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Pasłęku. Turniej miał na celu: upowszechnianie sportu jako zdrowego stylu życia, integrację w środowisku lokalnym oraz wyrabianie świadomej postawy zdyscyplinowania i przestrzegania zasad gry. W zawodach brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z pasłęckiego Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum z Młynar i Zespołu Szkół. Łącznie do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn.
Rywalizacja odbywała się na wysokim poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Zawodnicy bardzo żywiołowo reagowali na przebieg poszczególnych spotkań, zaciekle walczyli o zwycięstwo, a w przerwach pomiędzy swoimi meczami dopingowali koleżanki i kolegów. Dodatkową motywacją do gry były puchary, medale i dyplomy. Zwycięzcami turnieju zostali gospodarze, choć nie było to łatwe zwycięstwo, bo gimnazjaliści okazali się trudnymi przeciwnikami. Patronat nad turniejem objęło Starostwo Powiatowe w Elblągu. Mamy nadzieję, że Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej stanie się tradycją i za rok ponownie młodzież będzie mogła spotkać się na sali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !

zdjęcia w naszej galerii foto
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.