header image
Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow finał Szkolnego Konkursu "Wiedzy o uzależnieniach"
finał Szkolnego Konkursu "Wiedzy o uzależnieniach" Drukuj
czwartek, 12 kwiecień 2018
201804-Uzależnienia
W środę 11 kwietnia w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się finał konkursu "Wiedzy o uzależnieniach". W konkursie wzięli udział uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Branżowej Szkoły I Stopnia. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W środę 14 marca wszyscy uczniowie pisali test sprawdzający wiedzę na temat szkodliwości palenia papierosów, picia alkoholu i zażywania narkotyków. W tym etapie najwyższy wynik uzyskali: Wiktoria Bednarczyk z kl. I BS, Paulina Wiśniewska z kl. II a ZSZ oraz Przemysław Srebrnik z klasy III a ZSZ. Drugi etap konkursu odbył się w środę 11 kwietnia i polegał na wykonywaniu pracy plastycznej dotyczącej profilaktyki uzależnień.
Wszyscy uczniowie byli zaangażowani w wykonywanie zadań udowadniając, że poprzez zabawę można również wiele się dowiedzieć i nauczyć. W konkursie międzyklasowym zwyciężyła klasa I BS, której w nagrodę dyrekcja szkoły ufundowała słodką nagrodę, a wszystkim klasom dzień bez pytania i sprawdzianów. Organizatorami konkursu byli wychowawcy klas: p.Dorota Dragan, p.Mariusz Mackiewicz, p.Stefan Wasiuk oraz pedagog szkolny p.Marzena Konupek. Dziękujemy p.Dyrektor Elżbiecie Wasiuk za wsparcie i nagrody oraz jurorom konkursu: p.Grażynie Sadowskiej oraz pielęgniarce szkolnej p.Danucie Sztajnborn.
201804-Uzależnienia
 
201804-Uzależnienia
201804-Uzależnienia
 
201804-Uzależnienia
201804-Uzależnienia
 
201804-Uzależnienia
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.