Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Wycieczek klasowych czar :)
Wycieczek klasowych czar :) Drukuj
czwartek, 19 kwiecień 2018
201804-wycieczka-3c-4t
Młodzież z klas maturalnych 3c i 4t wspólnie wybrała się na ostatnią klasową wycieczkę, aby razem spędzić czas i naładować baterie przed zbliżającymi się egzaminami maturalnymi. W końcu nie od dziś wiadomo, że dobry relaks jest tak samo ważny jak ciężka praca. Zakończywszy pewien etap w życiu (gdyż oceny końcowe już prawie wystawione) nadszedł czas pożegnania. Pożegnania ze szkołą, nauczycielami i koleżankami, a jak można zrobić to lepiej niż wspólnie miło spędzić czas i choć na chwilę zapomnieć o zbliżającym się stresie maturalnym. Kolejne wspomnienia, których nikt nie jest w stanie odebrać, dołączą do tych skrupulatnie zbieranych przez lata nauki. Cel wyprawy został zatem osiągnięty. Z czystym umysłem, uśmiechami na twarzach i zapałem do ciężkiej pracy powróciliśmy do domu, a od jutra zaczynamy wielkie odliczanie. 3…2…1… matura i wielki skok w dorosłość. Ale to od jutra...

15 Września 2019
Albin, Budzigniew,