header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Pożegnanie absolwentów w Zespole Szkół w Pasłęku
Pożegnanie absolwentów w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 30 kwiecień 2018
201804-Pożegnanie-Maturzystów-2018
Piątek 27 kwietnia był ostatnim dniem szkoły dla uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego, IV klasy Technikum oraz Liceum dla Dorosłych w Zespole Szkół w Pasłęku. Na sali gimnastycznej zgromadzili się zaproszeni goście p. Maciej Romanowski – starosta powiatu elbląskiego, p.Joanna Naspińska – członek zarządu powiatu, p.Andrzej Sidor – radny powiatu elbląskiego, burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski, p.Dariusz Ponichtera – dyrektor szkoły Podstawowej nr. 1 w Pasłęku, p.Marek Sarnowski – dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 3 w Pasłęku, p. Teresa Bednarz – wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie (delegatura w Elblągu), podinspektor Mirosław Suchodolski – komendant Komisariatu Policji w Pasłęku, p.Urszula Tyszecka – przewodnicząca rady rodziców oraz rodzice, nauczyciele, a przede wszystkim absolwenci rocznika 2018, aby w uroczystej oprawie otrzymać świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody i podziękowania. Spotkanie było też okazją do wręczenia stypendiów starosty elbląskiego, gdzie wśród aż 45 uczniów naszej szkoły znaleźli się również abiturienci.
Atmosfera spotkania była jak zwykle bardzo ciepła. Padło wiele pięknych słów, a pożegnaniom nie było końca. 118 – tylu absolwentów opuściło dziś szkolne mury. Z uśmiechami na twarzach i nierzadko ze łzami w oczach po raz ostatni wysłuchali uroczystej przemowy i wielu podziękowań. Czas zatrzymał się na chwilę i chyba dopiero teraz wszyscy uświadomili sobie, jak szybko minęły te lata nauki. To był ważny czas; piękny czas; nierzadko i trudny czas, ale to był też czas cudownych przeżyć i wielu wspomnień. Drodzy absolwenci, życzymy Wam wytrwałości i spełnienia, wszystkiego tego, czego sobie zamarzycie. Daliście z siebie wszystko, więc czas zakasać rękawy i do boju, bo przed Wami egzamin maturalny. Trzymamy kciuki za wyniki, ale też za to, żebyście osiągnęli sukces zawodowy i prywatny w przyszłości.

zdjęcia w naszej galerii foto

< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.