Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS na targach edukacyjnych
Uczniowie ZS na targach edukacyjnych Drukuj
poniedziałek, 30 kwiecień 2018
201804-targi-edukacyjne
W poniedziałek 23 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku wraz z nauczycielami uczestniczyli w targach edukacyjnych organizowanych przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miłakowie. Atrakcji było wiele, a stoiska ZS cieszyły się szczególnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Uczniowie Technikum Hotelarskiego zaprezentowali m.in. sposób przyrządzania i serwowania drinków oraz umiejętności carvingu; uczniowie klasy o nachyleniu mundurowo-sportowym poprowadzili pokaz daktyloskopii, a uczniowie klasy przyrodniczo-medycznej zaprezentowali umiejętności zdobyte na zajęciach z kosmetologii. Nasza szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom uczniów. Każdy znajdzie tu profil dla siebie, zgodny z własnymi zainteresowaniami i umiejętnościami, czy to będzie liceum (oferujące aż cztery profile do wyboru), technikum (hotelarskie, logistyczne i organizacji reklamy), czy szkoła branżowa pierwszego stopnia (kształcąca w niemalże wszystkich zawodach).
201804-targi-edukacyjne

27 Maja 2018