header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zespole Szkół w Pasłęku
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 30 kwiecień 2018
201804-Dni-Otwarte-EU
W czwartek 26 kwietnia uczniowie wzięła udział w prelekcji na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, wygłoszonego przez Barbarę Bąkowską – Prezesa Stowarzyszenia "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka". Temat wykładu nie był przypadkowy. Całe spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży jakie działania są podejmowane przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka i jakie działania są realizowane w ramach 11-u OSI RPO WARMIA I MAZURY. Już w piątek 11 maja Zespół Szkół weźmie udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, jednym z najważniejszych wydarzeń dla projektów unijnych w Polsce. To dla szkoły okazja do podsumowania realizowanych działań w tym obszarze oraz promocja naszego regionu w kampanii Europe in My Region, która pokazuje jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim.
201804-Dni-Otwarte-EU
 
201804-Dni-Otwarte-EU
201804-Dni-Otwarte-EU
 
201804-Dni-Otwarte-EU
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.