Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zespole Szkół w Pasłęku
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
poniedziałek, 30 kwiecień 2018
201804-Dni-Otwarte-EU
W czwartek 26 kwietnia uczniowie wzięła udział w prelekcji na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, wygłoszonego przez Barbarę Bąkowską – Prezesa Stowarzyszenia "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka". Temat wykładu nie był przypadkowy. Całe spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży jakie działania są podejmowane przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka i jakie działania są realizowane w ramach 11-u OSI RPO WARMIA I MAZURY. Już w piątek 11 maja Zespół Szkół weźmie udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, jednym z najważniejszych wydarzeń dla projektów unijnych w Polsce. To dla szkoły okazja do podsumowania realizowanych działań w tym obszarze oraz promocja naszego regionu w kampanii Europe in My Region, która pokazuje jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim.
201804-Dni-Otwarte-EU

23 Października 2018