header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Obóz Rekrut - Podziękowania
Obóz Rekrut - Podziękowania Drukuj
środa, 23 maj 2018
201805-Rekrut
Dyrekcja Zespołu Szkół w Pasłęku i organizatorzy Obozu Rekrut dziękują za życzliwość, pomoc i wsparcie naszych działań mających na celu zorganizowanie obozu treningowego dla młodzieży klas mundurowo-sportowych. Dzięki Państwa pomocy było możliwe przygotowanie wydarzenia, zapewnienie prowiantu, przygotowanie licznych zadań, w których młodzież mogła sprawdzić swoją sprawność, jak również nagród dla uczestników obozu.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Starosty Powiatu Elbląskiego, który sprawował honorowy patronat nad wydarzeniem, jak i wsparł je materialnie. Za ufundowanie nagród dla uczniów dziękujemy Gminie Wilczęta. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Koła Łowieckiego Bóbr w Pasłęku i Pana Mariusza Ficaka za udostępnienie strzelnicy w Gołąbkach.
Z całego serca dziękujemy:
Restauracji Boston
Piekarni Raszczyk
Pani Paulinie Podgórnej-Sender-Oberża Bażant
Pani Halinie Jankowskiej
firmie KRAM S.A
Panu Andrzejowi Tkaczyk, kierownikowi pasłęckiego oddziału Agroma Olsztyn Grupa Sznajder
Panu Łukaszowi Gwara
Panu Jerzemu Przedpełskiemu
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół, którzy systematycznie wspierają naszą placówkę finansowo i rzeczowo:
Braniewsko-Pasłęckiemu Bankowi Spółdzielczemu
Pani Maria Zarzeka
oraz wszystkim osobom, które chciały pozostać anonimowe, a o nas pamiętały.
To dzięki Państwu, mogliśmy przygotować i przeprowadzić po raz drugi Obóz Rekrut. Dziękujemy za Państwa życzliwą pomoc, dobroć i sympatię. Jednocześnie życzymy naszym Dobroczyńcom powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń oraz sukcesów zawodowych.
Dyrekcja ZS w Pasłęku i organizatorzy Obozu Rekrut
201805-Rekrut
 
201805-Rekrut
201805-Rekrut
 
201805-Rekrut
201805-Rekrut
   
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
27 Czerwca 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.