Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Warsztaty "Fotografia w reklamie"
Warsztaty "Fotografia w reklamie" Drukuj
czwartek, 07 czerwiec 2018
201805-Warsztaty-Fotograficzne
28 maja w ZS Pasłęk, w ramach promocji kierunku technik organizacji reklamy, odbyły się 5-cio godzinne warsztaty pt. "Fotografia w reklamie", prowadzone przez zawodowego fotografa p. Artura Kalinowskiego. W zajęciach wzięło udział 12 uczniów klas III z Gimnazjum nr 2 w Pasłęku. Na początku warsztatów uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zasadami i technikami robienia dobrych zdjęć niezależnie od posiadanego sprzętu fotograficznego (czas, przysłona, ISO). Dodatkowym wyzwaniem dla gimnazjalistów było kadrowanie i fotografowanie ludzi w ramach fotografii portretowej oraz kadrowanie i fotografowanie małych przedmiotów w ramach fotografii produktowej. Uczestnicy podczas zajęć mieli dwie przerwy podczas których został zorganizowany dla nich poczęstunek. Gimnazjaliści na warsztatach mieli okazję aby zapoznać się bliżej z kierunkiem technik organizacji reklamy, którego jednym z elementów jest fotografia oraz mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności fotograficzne.

20 Sierpnia 2018
Bernard, Jan, Sabin,