Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Wolontariusze z LO na Zakrzewku
Wolontariusze z LO na Zakrzewku Drukuj
czwartek, 14 czerwiec 2018
201806-Wolontariusze-na-Zakrzewku
W niedzielę 10 czerwca młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Zespole Szkół w Pasłęku wzięła udział w 28 edycji zawodów wędkarskich organizowanych z okazji Dnia Dziecka na zbiorniku wodnym Zakrzewko II. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji dla małych i większych. Było familijnie, kolorowo i wesoło.
Nasze wolontariuszki postarały się również, aby ten dzień był wyjątkowy. Malowały twarze dzieciom i modelowały różne figury z balonów. Uśmiechnięte i zadowolone dziecięce twarze sprawiły, że to spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci. Organizatorami tego niezwykłego spotkania byli: Koło PZW nr 14 Pasłęk, Klub Wędkarski Tubis przy współpracy MOSiR Pasłęk, JRG Pasłęk i Komisariatu Policji w Pasłęku. W tym roku w zawodach wzięło udział 275 młodych uczestników.
Dorota Ćwik - opiekun SKW
201806-Wolontariusze-na-Zakrzewku