header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego Drukuj
czwartek, 28 czerwiec 2018
201806-Zakończenie-roku-szkolnego
W piątek 22 czerwca uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/18. Z tej okazji w szkole pojawili się liczni goście, byli to Wicewojewoda p. Sławomir Sadowski, Wicekurator Oświaty p. Wojciech Cybulski, Starosta Elbląski p.Maciej Romanowski, Burmistrz Pasłęka p.Wiesław Śniecikowski, Komendant Komisariatu Policji w Pasłęku podinsp. Mirosław Suchodolski oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Urszula Tyszecka.
W zakończeniu roku szkolnego udział wzięli uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami i dyrekcja placówki. Spośród wszystkich uczniów rozpoczynających wakacje wyróżniono 41 uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ocen 5,0 i powyżej) oraz zajęli wysokie miejsca, reprezentując szkołę w olimpiadach, konkursach oraz zawodach sportowych. Po wręczeniu świadectw z wyróżnieniem oraz nagród uczniowie i nauczyciele usłyszeli życzenia udanych i słonecznych wakacji.
Do zobaczenia 3 września:)
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
17 Lipca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Aleksy,
Andrzej, Bogdan,
Dzierżykraj,
Januaria, Julietta,
Leon, Marceli,
Marcelina, Maria
Magdalena
Do końca roku zostało 168 dni.