header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Honorowi Krwiodawcy z Zespołu Szkół w Pasłęku 2018
Honorowi Krwiodawcy z Zespołu Szkół w Pasłęku 2018 Drukuj
czwartek, 28 czerwiec 2018
Kiedy jeszcze nasi absolwenci oczekują na wyniki egzaminów maturalnych, dokonujemy podsumowania ich działalności w ramach honorowego krwiodawstwa i udziału w XV edycji Turnieju w Honorowym Krwiodawstwie „Młoda Krew Ratuje Życie”. Wśród naszych abiturientów mamy 28 honorowych krwiodawców, który oddali łącznie 33 300 ml krwi pełnej. Wśród nich są tacy, którzy oddają krew regularnie i od dawna. Najlepszy wynik indywidualny uzyskał uczeń kl. IV Technikum Maciej Korostyński (5400 ml), na drugim miejscu uplasowała się jego koleżanka z klasy Patrycja Dalecka (4050 ml), a trzecie miejsce zajęli Kacper Gorlicki i Piotr Kraszkiewicz również z IV Technikum.
Największa grupa krwiodawców była w klasie III C i IV T (w każdej po dziewięć osób). A oto lista wszystkich honorowych krwiodawców z Zespołu Szkół: z III A LO Kamila Baniel, Maria Cieśla, Łukasz Kaszkin i Szymon Ochocki, z III B LO Izabela Bartkowska, Natalia Kozikowska, Alicja Sułkowska, Kaja Szostak, Patrycja Śreniawska i Agata Wolska, z III C LO Michał Gościniak, Karolina Hałuszczak, Dawid Kaszkin, Agata Kisielewska, Paulina Nisztuk, Mateusz Pingielski, Agata Stasiulewicz, Julia Wierdak i Joanna Wróbel, z IV T Rafał Banaszek, Patrycja Dalecka, Kacper Gorlicki, Damian Julluk, Maciej Korostyński, Piotr Kraszkiewicz, Dawid Pietrucha, Natalia Siemionowska i Arkadiusz Tomczonek. Uczniowie-honorowi krwiodawcy otrzymali 27 kwietnia na apelu kończącym szkołę dyplomy w podziękowaniu za aktywność, a najlepsi nagrody-niespodzianki. Dziękuję im wszystkim za włączanie się w ideę honorowego krwiodawstwa i cenny dar życia.
koordynator Tomasz Rozenbajgier
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
25 Lutego 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Bolebor, Cezary,
Konstancjusz,
Maciej, Małgorzata,
Modest, Nicefor
Do końca roku zostało 311 dni.