Start arrow Konkursy arrow Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej arrow Zaproszenie na XVI Edycję Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej
Zaproszenie na XVI Edycję Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej Drukuj
poniedziałek, 17 wrzesień 2018
2018-PKPO
Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy!
W imieniu Towarzystwa Przyjaciół LO w Pasłęku i Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym XVI Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Impreza odbędzie się dnia 19 października 2018 r., a honorowym patronatem objął ją Starosta Elbląski pan Maciej Romanowski. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody dzięki pozyskaniu przez TPLO dotacji z funduszy publicznych na organizację imprezy.
Przewidujemy osobne nagrody dla uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) i gimnazjalnych włącznie oraz ponadgimnazjalnych w kategorii wykonawca indywidualny, duety lub małe grupy wokalne. Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów Państwa szkoły. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na wykorzystanie danych osobowych, które znajdują się także na stronie internetowej naszej szkoły:
Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia najpóźniej do dnia 12 października 2018r.!
Z wyrazami szacunku: Komitet Organizacyjny XVI Edycji PKPO
Planowany program XVI edycji powiatowego konkursu piosenki obcej 19 października 2018 r.*
8:30-8:55 – rejestracja uczestników
9:00 – uroczyste otwarcie imprezy przez Dyrekcję Zespołu Szkół w Pasłęku
9:15 – rywalizacja szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii wykonawca zespołowy / duety
ok. 11:30-12:00 – przerwa (I narada jury), spotkanie opiekunów wykonawców z organizatorami w sali nr 23
ok. 12:00-13:30 – rywalizacja szkół gimnazjalnych i ponadgimn. w kategorii wykonawca indywidualny
ok. 13:30-14:00 – przerwa (II narada jury), wspólne zdjęcie wszystkich uczestników i opiekunów
ok. 14:00-14:30 – ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród
ok. 14:30 – zakończenie imprezy
* Informujemy, iż godziny programu mogą ulec zmianie, gdyż są uzależnione od ilości zgłoszeń.

23 Października 2018
Ignacy, Iga,