header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Co u hotelarzy? Hotelarze na 100%
Co u hotelarzy? Hotelarze na 100% Drukuj
poniedziałek, 03 wrzesień 2018
201809-egzamin-zawodowy
Znamy wyniki egzaminu zawodowego. Poznaliśmy wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik hotelarstwa. Egzamin odbył się 19 i 26 czerwca 2018 r. i przystąpili do niego uczniowie II klasy Zespołu Szkół w Pasłęku. Wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu z kwalifikacji T.11 "Planowanie i realizacja usług w recepcji" zdali egzamin. Przypomnę, że egzamin składał się z dwóch części – testu pisemnego oraz zadania praktycznego. Wszystkich zdających i nauczycieli ucieszyła 100% zdawalność oraz doskonałe wyniki indywidualne. Naszej młodzieży należą się gratulacje. Egzamin nie był łatwy. Wymagał nie tylko wiedzy, ale także umiejętności poradzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym. Teraz przed nimi praktyki zawodowe w hotelach Pasłęka i Elbląga i kolejny rok nauki. Drugi i ostatni egzamin zawodowy dopiero w styczniu 2020 r. W imieniu zdających składam podziękowania nauczycielom, którzy przygotowują naszą młodzież do egzaminów zawodowych.
Bogdan Szymanski
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
18 Czerwca 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta,
Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula
Do końca roku zostało 197 dni.