Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Co u hotelarzy? Hotelarze na 100%
Co u hotelarzy? Hotelarze na 100% Drukuj
poniedziałek, 03 wrzesień 2018
201809-egzamin-zawodowy
Znamy wyniki egzaminu zawodowego. Poznaliśmy wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik hotelarstwa. Egzamin odbył się 19 i 26 czerwca 2018 r. i przystąpili do niego uczniowie II klasy Zespołu Szkół w Pasłęku. Wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu z kwalifikacji T.11 "Planowanie i realizacja usług w recepcji" zdali egzamin. Przypomnę, że egzamin składał się z dwóch części – testu pisemnego oraz zadania praktycznego. Wszystkich zdających i nauczycieli ucieszyła 100% zdawalność oraz doskonałe wyniki indywidualne. Naszej młodzieży należą się gratulacje. Egzamin nie był łatwy. Wymagał nie tylko wiedzy, ale także umiejętności poradzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym. Teraz przed nimi praktyki zawodowe w hotelach Pasłęka i Elbląga i kolejny rok nauki. Drugi i ostatni egzamin zawodowy dopiero w styczniu 2020 r. W imieniu zdających składam podziękowania nauczycielom, którzy przygotowują naszą młodzież do egzaminów zawodowych.
Bogdan Szymanski

22 Marca 2019