Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Drukuj
wtorek, 09 październik 2018
W czwartek 4 października 2018r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się szkolny etap XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przy współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. W eliminacji szkolnych wzięli udział uczniowie klasy drugiej, trzeciej oraz czwartej technikum logistycznego. Olimpiada to dla wielu uczniów szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, dostanie się na wymarzone studia logistyczne, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz początek kariery w logistyce.
Punktualnie o godzinie 11:00 uczniowie rozpoczęli rozwiązywanie testów. W ciągu 40 minut początkujący logistycy musieli znaleźć odpowiedzi na 25 pytań z zakresu ogólnej wiedzy logistycznej. Olimpiada ma na celu rozwijanie wśród młodzieży zdobytej wiedzy i zainteresowań logistycznych. Już pod koniec października otrzymamy wyniki I etapu. Za uczestników trzymamy mocno kciuki. Być może w zaszczytnym gronie zwycięzców znajdą się również uczniowie naszej szkoły.
Agnieszka Wojczys

14 Grudnia 2018