Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Medale i nagrody przyznane!!!
Medale i nagrody przyznane!!! Drukuj
czwartek, 18 październik 2018
201810-nagrodzeni
W Zespole Szkół w Pasłęku Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wyróżnienia zasłużonych nauczycieli. W uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej nagrody dyrektora ZS w Pasłęku otrzymało 17 nauczycieli i 15 pracowników administracji i obsługi. Szczególne wyróżnienie w postaci nagrody Starosty otrzymała p. Magdalena Bała, nauczycielka historii i wos-u. Dzień Edukacji Narodowej to także okazja do wyróżnienia zasłużonych nauczycieli odznaczeniami państwowymi i resortowymi. Na uroczystej gali w Elblągu w dniu 16 października 2018r. z rąk Wicewojewody p. Sławomira Sadowskiego i Wicekuratora Oświaty p. Wojciecha Cybulskiego medal KEN otrzymał p. Mariusz Ficak, nauczyciel wychowania fizycznego oraz p. Marzena Konupek, pedagog szkolny odebrała Medal Srebrny za Długoletnią Służbę. Nagrodzonym nauczycielom składamy serdeczne podziękowania i gratulacje.
Dyrekcja ZS w Pasłęku

22 Marca 2019