Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Zawody z przyszłością
Zawody z przyszłością Drukuj
poniedziałek, 29 październik 2018
20810-Zawody-z-przyszłością
"Zawody z przyszłością" – to tytuł konkursu, który odbył się w ZESPOLE SZKÓŁ w Pasłęku we wtorek 23 października. Była to trzecia edycja konkursu, którego głównym celem jest aktywizowanie uczniów do kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej. Młodzież w formie prezentacji multimedialnej, wywiadów, scenek, przedstawiła takie zawody jak: aktor, coach, chirurg plastyczny, dietetyk, lekarz, hotelarz, policjant. Jury oceniało prezentacje za: oryginalność, komunikatywność przekazu i walory ilustracyjne. Konkurs wygrały uczennice z klasy II a LO: Aleksandra Lipińska i Weronika Kowzan, które w najbardziej atrakcyjny sposób zaprezentowały zawód chirurga plastycznego. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy I Technikum Hotelarskiego: Sandra Smolska, Wiktoria Basarab i Paweł Ławrowski, którzy przedstawili zawód, którego aktualnie się uczą – hotelarz. Trzecie miejsce ex aequo zostało przyznane uczniom: Grzegorzowi Hitntz z klasy IIIa LO, który przedstawił zawód coacha i Kacprowi Karasiewiczowi z kl. Ib LO za zaprezentowanie zawodu policjanta.
zdjęcia w naszej galerii foto

17 Listopada 2018
Dionizy, Floryn,