header image
Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Zawody z przyszłością
Zawody z przyszłością Drukuj
poniedziałek, 29 październik 2018
20810-Zawody-z-przyszłością
"Zawody z przyszłością" – to tytuł konkursu, który odbył się w ZESPOLE SZKÓŁ w Pasłęku we wtorek 23 października. Była to trzecia edycja konkursu, którego głównym celem jest aktywizowanie uczniów do kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej. Młodzież w formie prezentacji multimedialnej, wywiadów, scenek, przedstawiła takie zawody jak: aktor, coach, chirurg plastyczny, dietetyk, lekarz, hotelarz, policjant. Jury oceniało prezentacje za: oryginalność, komunikatywność przekazu i walory ilustracyjne. Konkurs wygrały uczennice z klasy II a LO: Aleksandra Lipińska i Weronika Kowzan, które w najbardziej atrakcyjny sposób zaprezentowały zawód chirurga plastycznego. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy I Technikum Hotelarskiego: Sandra Smolska, Wiktoria Basarab i Paweł Ławrowski, którzy przedstawili zawód, którego aktualnie się uczą – hotelarz. Trzecie miejsce ex aequo zostało przyznane uczniom: Grzegorzowi Hitntz z klasy IIIa LO, który przedstawił zawód coacha i Kacprowi Karasiewiczowi z kl. Ib LO za zaprezentowanie zawodu policjanta.
zdjęcia w naszej galerii foto
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
21 Kwietnia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Addar, Anzelm,
Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion,
Konrad, Konrada,
Selma
Do końca roku zostało 255 dni.