header image
Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Sztab 27 Finału WOŚP w Pasłęku zarejestrowany
Sztab 27 Finału WOŚP w Pasłęku zarejestrowany Drukuj
poniedziałek, 29 październik 2018
2018-WOŚP
Z ogromną przyjemnością informuję Państwa o zarejestrowaniu Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pasłęku, który wzorem lat poprzednich będzie mieścił się w Zespole Szkół w Pasłęku. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r., a celem zbiórki jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jednocześnie informuję, iż wszystkie osoby zainteresowane udziałem w zbiórce, pomocą w Sztabie lub występami w imprezie towarzyszącej, proszone są o kontakt mailowy ( ). Szczególnie zapraszamy do współpracy lokalne zespoły muzyczne, które mogłyby umilić swoimi umiejętnościami wieczór 27 Finału WOŚP.
Szef Sztabu Tomasz Rozenbajgier
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.