Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Młodzież Zespołu Szkół kontra "Mitologia"
Młodzież Zespołu Szkół kontra "Mitologia" Drukuj
środa, 21 listopad 2018
W czwartek 15 listopada uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w IV Ogólnopolskim Konkursie z "Mitologii". Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o literaturze antycznej, rozwijanie zainteresowań kulturą starożytnych Greków, a także rozwijanie wyobraźni i wyzwalanie aktywności twórczej. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, na który składały się pytania o różnym stopniu trudności. Młodzież miała udzielić odpowiedzi na pytania takie jak: w co Zeus zmienił ukochanego boginki Eos, czy też jak nazywali się sędziowie podziemia. Uczniowie przez godzinę dzielnie zmagali się z wyznaczonymi poleceniami. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

19 Sierpnia 2019
Bolesław, Emilia,