header image
Aktualności
Młodzież Zespołu Szkół kontra "Mitologia" Drukuj
środa, 21 listopad 2018
W czwartek 15 listopada uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w IV Ogólnopolskim Konkursie z "Mitologii". Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o literaturze antycznej, rozwijanie zainteresowań kulturą starożytnych Greków, a także rozwijanie wyobraźni i wyzwalanie aktywności twórczej. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, na który składały się pytania o różnym stopniu trudności. Młodzież miała udzielić odpowiedzi na pytania takie jak: w co Zeus zmienił ukochanego boginki Eos, czy też jak nazywali się sędziowie podziemia. Uczniowie przez godzinę dzielnie zmagali się z wyznaczonymi poleceniami. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
5 Grudnia 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.