header image
Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Święto Niepodległości w Zespole Szkół w Pasłęku
Święto Niepodległości w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
piątek, 23 listopad 2018
201811-Akademia
Dzień 11 listopada jest najważniejszym dniem w roku dla wszystkich Polaków, ponieważ tego dnia świętujemy Odzyskanie Niepodległości przez Polskę. W tym roku jest to święto szczególne, bo jest to Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W naszej szkole to ważne święto uczciliśmy 9 listopada. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11:11 wspólnie odśpiewanym Hymnem Narodowym. Następnie klasa 1a wraz z wychowawczynią p. Joanną Majewską, przedstawiła niezwykle wzruszający apel oddający cześć i pamięć wszystkim Polakom walczącym o wolność naszego kraju. Ten wspaniały, uroczysty dzień dedykowaliśmy Naszej Ojczyźnie - pięknej, doświadczonej okrucieństwem, doświadczonej ogromną miłością i oddaniem-Polsce...
Uczniowie wraz z wychowawcą chcieliby bardzo podziękować w przygotowaniu apelu Pani Dorocie Ćwik oraz Panu Jackowi Matukiewiczowi. Dziękujemy.
< <
201811-Akademia
 
201811-Akademia
201811-Akademia
 
201811-Akademia
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
9 Grudnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Delfina, Joachim,
Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria,
Wielisława, Wiesław
Do końca roku zostało 23 dni.