Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Święto Niepodległości w Zespole Szkół w Pasłęku
Święto Niepodległości w Zespole Szkół w Pasłęku Drukuj
piątek, 23 listopad 2018
201811-Akademia
Dzień 11 listopada jest najważniejszym dniem w roku dla wszystkich Polaków, ponieważ tego dnia świętujemy Odzyskanie Niepodległości przez Polskę. W tym roku jest to święto szczególne, bo jest to Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W naszej szkole to ważne święto uczciliśmy 9 listopada. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11:11 wspólnie odśpiewanym Hymnem Narodowym. Następnie klasa 1a wraz z wychowawczynią p. Joanną Majewską, przedstawiła niezwykle wzruszający apel oddający cześć i pamięć wszystkim Polakom walczącym o wolność naszego kraju. Ten wspaniały, uroczysty dzień dedykowaliśmy Naszej Ojczyźnie - pięknej, doświadczonej okrucieństwem, doświadczonej ogromną miłością i oddaniem-Polsce...
Uczniowie wraz z wychowawcą chcieliby bardzo podziękować w przygotowaniu apelu Pani Dorocie Ćwik oraz Panu Jackowi Matukiewiczowi. Dziękujemy.
< <
201811-Akademia