header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow A gdyby tak zostać kosmetyczką...
A gdyby tak zostać kosmetyczką... Drukuj
wtorek, 27 listopad 2018
W ramach zajęć z kosmetologii, klasa pierwsza o profilu przyrodniczo-medycznym wybrała się na wycieczkę do pobliskiego Salonu Kosmetycznego Beauty. Zostaliśmy wspaniale przyjęci przez właścicielkę Panią Patrycję, dzięki której mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalny salon. Pani Patrycja odpowiedziała na liczne pytania uczniów i dzięki temu poznaliśmy tajniki pracy w tym zawodzie. Praca ta nie należy do najłatwiejszych, wymagana jest przede wszystkim precyzja, dobra organizacja, estetyka i cierpliwość. Kosmetyczki nie tylko malują paznokcie, ale wykonują wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Oprócz gruntownej wiedzy, niezbędne jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia gabinetu. Wszyscy byliśmy zadowoleni z faktu, iż braliśmy udział w takim spotkaniu. Zajęcia sprawiły nam wielką przyjemność, było to ciekawe doświadczenie. Bardzo dziękujemy pani Patrycji za poświęcony nam czas.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.