Start arrow Konkursy arrow Konkursy językowe arrow Uczniowie ZS w finale konkursu z języka angielskiego!!!
Uczniowie ZS w finale konkursu z języka angielskiego!!! Drukuj
czwartek, 06 grudzień 2018
201812-konkurs-j.-ang.
We wtorek 4 grudnia w Olsztynie odbył się finał II edycji Wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu z języka angielskiego Modern Students. W eliminacjach szkolnych wzięło udział ponad tysiąc uczniów z 42 placowek z całego województwa. Do finału zakwalifikowano 199 uczniów, w tym pięcioro z naszej szkoły. Byli to Wiktoria Andruszkiewicz i Maciek Miszczyszyn z klasy 3a, Kasia Cichocka i Michał Potrapeluk z klasy 2a i Julia Winiewska z klasy 1b. Podczas finału uczestnicy konkursu mieli do napisania dyktando oraz sprawdzane bylo rozumienie przeczytanych tekstów (które nie były proste). Wyniki konkursu poznamy 18 grudnia podczas uroczystej gali w Olsztynie. Trzymamy mocno kciuki!
201812-konkurs-j.-ang.

14 Grudnia 2018