Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Co u hotelarzy? Mikołajkowy czas wesołej zabawy
Co u hotelarzy? Mikołajkowy czas wesołej zabawy Drukuj
poniedziałek, 10 grudzień 2018
201812-Mikołajki-w-Hotelu
Corocznie w dniu 6 grudnia do Technikum Hotelarskiego przychodzi Mikołaj i zapala światełka na hotelowej choince. Jest to sygnał, że zaczyna się okres przedświąteczny zwiastujący radość z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Głównym celem imprezy było podtrzymywanie Tradycji Mikołajkowych i wprowadzenie w świąteczny nastrój związany ze Świętym Mikołajem.
Uczniowie na przyjęcie Mikołaja przygotowali smakowite potrawy i świąteczną dekorację sal. W tym roku Mikołaj był szczodry i wspaniale obdarował wszystkich uczniów. Każdy mógł wypowiedzieć, zapisać i przekazać Mikołajowi swoje życzenia i marzenia, co do gwiazdkowego prezentu. Wszystkie prezenty znajdą się pod choinką w czasie klasowej wigilii. Takie imprezy wspaniale kształtują wyobraźnię, integrują i uczą pracy w grupie poprzez pracę i zabawę. Mikołaj zapowiedział, że przyjdzie do hotelarzy 13 grudnia 2018 r. na "Pierogi u Hotelarzy" organizowany w ramach VII Szkolnego Konkursu Sztuki Kulinarnej "Zdrowe Smaki". Do zobaczenia.
Wiktoria I TH
201812-Mikołajki-w-Hotelu