Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Drukuj
wtorek, 11 grudzień 2018
201812-Olimpiada-o-Bezpieczeństwie
W piątek 7 grudnia w Olsztynie odbyły się okręgowe eliminacje Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Zespół Szkół w Pasłęku reprezentowali uczniowie: Mateusz Kołosowski, Maciej Piotrak, Grzegorz Hintz, Jakub Aleksandrowicz (klasa III a LO) i Jakub Październik (klasa I a LO). Uczniów do olimpiady przygotowywał pan Tadeusz Gębarowski. Uczestnicy etapu okręgowego mieli do rozwiązania test składający się z 40 pytań dotyczących między innymi problematyki obronności, międzynarodowego prawa humanitarnego, zagrożeń ekologicznych, obrony cywilnej oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych. Do etapu centralnego zakwalifikowali się: Mateusz Kołosowski, Maciej Piotrak i Jakub Październik. Finał olimpiady odbędzie się 22-23 marca 2019r. w Warszawie. Trzymamy kciuki za finał!

22 Sierpnia 2019
Cezary, Dalegor,