Start arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow Zespół Szkół lubi ludzi
Zespół Szkół lubi ludzi Drukuj
wtorek, 11 grudzień 2018
201812-szlachetna-paczka
Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Idea realizowana jest przez Stowarzyszenie WIOSNA. Każdego roku, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również ich marzenia nabierają realnego kształtu. Zespół Szkół również jest wrażliwy na potrzeby innych. Dlatego w tym roku również dołożyliśmy naszą cegiełkę do tej szczytnej idei. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i przyjaciół szkoły, udało się spełnić marzenia wybranej rodziny. Kolejny raz przekonaliśmy się, że każdy gest, nawet najdrobniejszy, zmienia świat i czyni go piękniejszym. Wszystkim, którzy pomogli przy realizacji tegorocznej Szlachetnej Paczki, życzymy, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosły ze sobą wiele radości, a nadchodzący rok 2019 niech przyniesie szczęście i realizację wszelkich marzeń!
201812-szlachetna-paczka

16 Stycznia 2019