Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Wyjazd na lodowisko
Wyjazd na lodowisko Drukuj
czwartek, 20 grudzień 2018
201812-lodowisko
W piątek 14 grudnia klasa 2a LO w ramach zbliżających się świąt i minionych Mikołajek postanowiła zrobić sobie prezent i odpocząć trochę od szkoły, zintegrować się i oczyścić umysł. Najlepszym sposobem, aby nabrać oddechu przed końcem semestru okazały się łyżwy. Zabawa trwała do utraty sił, czego dowodem były rumieńce i przyspieszony oddech, klika siniaków ale też błysk w oku. Następnie, aby wyciszyć buzujące emocje uczniowie udali się do kina. Film „Narodziny gwiazdy”, tak wysoko oceniany w rankingach światowych nie zawiódł pokładanych w nim nadziei. Było cudownie, momentami zabawnie, ale przede wszystkim wzruszająco. Takie filmy pamięta się długo. Był to dzień pełen dobrych emocji i uśmiechu.

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa,