Aktualności arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Uczniowie ZS na wykładzie
Uczniowie ZS na wykładzie Drukuj
czwartek, 20 grudzień 2018
201812-wykład
W czwartek 13 grudnia uczniowie ZS wykładu pani dr Agaty Rychter, pracownika naukowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na temat "Ochrona wód i przyrody na przykładzie województwa warmińsko-mazurskiego". Interesujący sposób przekazu i atrakcyjne informacje przypomniały, jak ważna jest świadomość ekologiczna każdego człowieka. Młodzież skorzystała także z okazji i zapoznała się z bazą dydaktyczną placówki. Laboratoria chemiczne i biotechnologiczne, pracownie mechaniki oraz budowlana, wszystko to mogli zobaczyć uczniowie na własne oczy. Dziękujemy pracownikom PWSZ za poświęcony nam wszystkim czas.
201812-wykład

27 Stycznia 2020