Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Olimpiada Promocji Zdrowego Styl Życia PCK
Olimpiada Promocji Zdrowego Styl Życia PCK Drukuj
środa, 09 styczeń 2019
201812-pck
W dniu 30.11.2018 w naszej szkole odbył szkolny etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbywa się pod patronatem Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. W Olimpiadzie wzięło udział 38 uczniów, których zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytania związane m.in. ze zdrowiem, profilaktyką uzależnień, zakażeniem wirusem HIV i innymi chorobami, udzielaniem pierwszej pomocy w przypadku urazów i wypadków, zasadami właściwego odżywiania, ochroną środowiska. Najwięcej punktów i tym samem I miejsce zajęła Patrycja Szymanek z kl. II a LO, II miejsce zajął uczeń klasy I a LO. Uczniowie z najwyższą liczba punktów wzięli udział w rejonowym etapie olimpiady, która odbyła się 14.12.2018 w Elblągu. Uczeń klasy I a LO wykazał się dużą wiedzą w zakresie zagadnień związanych ze zdrowiem i zajął III miejsce.
M. Konupek

23 Marca 2019