header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Krwiodawstwo i Wolontariat arrow 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami
27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami Drukuj
wtorek, 15 styczeń 2019
W niedzielę 13 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pasłęku zebrali się mieszkańcy Pasłęka i okolic, by jak co roku wziąć udział w tym pięknym wydarzeniu. Główną imprezę poprzedził sobotni Charytatywny Maraton Taneczny, którego głównym organizatorem był Marcin Wierzbicki. Podczas tego wydarzenia udało się zebrać 2.379,48 zł. W niedzielę natomiast już od samego rana w Pasłęku i okolicznych miejscowościach kwestowało 32 wolontariuszy, a o godz. 15 w sali ZS przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Zielonki Pasłęckiej oficjalnie rozpoczęto 27.finał WOŚP. Nie zabrakło także występów dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 i 2 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku oraz grupy tanecznej Cheerleaders prowadzonych przez Agnieszkę Lejman ze Studia Energy Fitness.
W trakcie Finału można było skosztować smacznego ciasta, kawy i herbaty, postrzelać z grupą Alfa Team Elbląg lub zasięgnąć porady od wykwalifikowanych pielęgniarek. Podobnie jak w latach ubiegłych największym sukcesem okazał się licytacja przekazanych na aukcję przedmiotów. Koniec końców 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się niewyobrażalnym sukcesem. Pobity został wynik z roku ubiegłego i zebrano 46.317,18 zł. Był to piękny finał, który pokazał, że w grupie jesteśmy silni, a chęć pomagania w ludziach wygrywa.
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
28 Maja 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Augustyn, German,
Jaromir, Priam,
Wiktor, Wiktoriusz,
Wilhelm, Wrócimir
Do końca roku zostało 218 dni.