Start arrow Z życia szkoły arrow Wyjazdy i wycieczki arrow Wizyta w TVP
Wizyta w TVP Drukuj
czwartek, 17 styczeń 2019
201901-TVP
We wtorek 15 stycznia grupa uczniów Zespołu Szkół w Pasłęku (w większości z klasy o nachyleniu lingwistyczno-dziennikarskim) wzięła udział jako publiczność w nagraniu programu telewizyjnego TVP "Jaka to melodia". Nagrywano sześć odcinków, których emisja rozpocznie się pod koniec stycznia lub na początku lutego od odcinka "Finał miesiąca stycznia". Będzie można zobaczyć wśród publiczności naszych uczniów i nauczycieli (Beata Pierlejewska, Sylwia Janiszewska i Tomasz Rozenbajgier). Norbi, prowadzący program, bardzo serdecznie przywitał młodzież. Ponieważ sam pochodzi z Olsztyna z sentymentem wspominał swoje rodzinne strony i występy w Pasłęku. Z chęcią pozował do zdjęć i rozmawiał z uczestnikami wycieczki. Dzięki wyjazdowi uczniowie mogli zobaczyć jak "od kuchni" tworzone są programy telewizyjne i jak wygląda budynek Telewizji Polskiej. Po dziesięciogodzinnych nagraniach, pomimo zmęczenia, nikt nie żałował decyzji o wyjeździe do Warszawy, która rozpoczęła się o 4:15, a zakończyła o północy. Organizatorzy wycieczki serdecznie dziękują pani Annie Lipińskiej z Ornety za pomoc w przygotowaniu wyjazdu oraz kierownikowi PKS w Pasłęku i kierowcy panu Andrzejowi za zapewnienie obsługi transportowej.
201901-TVP

21 Lutego 2019