header image
AKTUALNOŚCI arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej"
"Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej" Drukuj
poniedziałek, 04 lutego 2019
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
W Zespole Szkół w Pasłęku trwa realizacja projektu pt. "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Założeniem projektu jest udział nauczycieli w zagranicznych szkoleniach metodyczno-językowych, a następnie wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w pracy z uczniami. Szkolenia, w których uczestniczą nauczyciele naszej szkoły: Elżbieta Czerska i Beata Pierlejewska, odbywają się w Piran (Słowenia) i w Graz (Austria). Udział w projekcie daje wiele możliwości: m.in. podniesienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych kadry nauczycielskiej, wzbogacenie warsztatu pracy z uczniem, poznanie nowoczesnych i innowacyjnych metod nauczania, wdrożenie rozwiązań zdobytych przez nauczycieli w trakcie mobilności zagranicznych realizowanych w ramach projektu.
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
Nawiązane przez nauczycieli kontakty międzynarodowe zaowocowały wymianą doświadczeń zawodowych, także dotyczących nowych rozwiązań stosownych w nauczaniu, w tym metoda open space, programowanie neurolingwistyczne, oraz wymiany spostrzeżeń na temat systemów edukacji w krajach pozostałych uczestników, czyli Niemcy, Austria, Węgry, Estonia, Łotwa i Chorwacja. Zachęcamy do aplikowania i udziału w tego rodzaju szkoleniach, korzystania z szansy zdobycia ciekawego doświadczenia, rozwoju i wzmocnienia profilu zawodowego nauczycieli, poprawy umiejętności praktycznych, takich jak: planowanie, organizacja, zarządzanie projektem, umiejętność pracy w zespole oraz otwartości na inne kultury i narody.
B. Pierlejewska
< <
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
 
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
 
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
 
2018-Ponadnarodowa-mobilność-kadry-edukacji-szkolnej
< Poprzedni   Następny >
kontakt
Zespół Szkół w Pasłęku
ul. Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
tel.fax.(0-55)248-10-61


Rok dla Niepodległej
Facebook
 Zespół Szkół w Pasłęku na Facebooku
Librus
Uczestniczymy
Polecamy
Losowy obraz
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.