Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Wyniki ogólnopolskich konkursów
Wyniki ogólnopolskich konkursów Drukuj
wtorek, 12 luty 2019
201902-konkursy
Jest nam niezmiernie miło podzielić się sukcesami naszych uczniów. Uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w IV Ogólnopolskim Konkursie z "Mitologii" oraz w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Życie i twórczość Juliusza Słowackiego". Celem konkursów była popularyzacja wiedzy o literaturze, rozwijanie zainteresowań i wyobraźni, a także wyzwalanie twórczej aktywności. Konkursy były przeprowadzone w formie testów, na które składały się pytania o różnym stopniu trudności. W turnieju z "Mitologii" wzięło udział 576 uczniów w kraju. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Laura Kuchciak zajęła 5 miejsce, Katarzyna Siemianowska - 24, Patrycja Wojnicz i Arkadiusz Jasnoch - 28 miejsce. W konkursie "Życie i twórczość Juliusza Słowackiego" w kraju wzięło udział 146 uczniów. Zespół Szkół w Pasłęku reprezentowała Katarzyna Cichocka i zajęła 17 miejsce w Polsce. Gratulujemy!
201902-konkursy

21 Lutego 2019