Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow Szkolny konkurs "Wiedzy o zdrowiu"
Szkolny konkurs "Wiedzy o zdrowiu" Drukuj
środa, 20 luty 2019
W Zasadniczej Szkole Zawodowej i Szkole Branżowej I stopnia został przeprowadzony szkolny konkurs "Wiedzy o zdrowiu". W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie, ich zadaniem było napisanie testu składającego się z pytań na tematy m.in.: zasad racjonalnego odżywiania, wpływu substancji szkodliwych na zdrowie człowieka w tym; nikotyny, alkoholu, narkotyków. Uczniowie w większości wykazali się dużą wiedzą dotyczącą dbałości o własne zdrowie. Konkurs wygrała uczennica klasy I BS Paulina Sosna, II miejsce zajął Stanisław Gołębiewski z kl. I BS, a III miejsce ex aequo: Angela Kycia kl. III ZSZ, Wiktoria Wiśniewska kl. I BS i Natalia Baranowska kl. II BS.

19 Marca 2019
Bogdan, Józef